Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,28 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 122511/78/OMS

679 424 zł

11 658 zł /m²

Rata 3 179 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Poznań, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Starołęka, Żorska

3 pokoje, mieszkanie 58,28 m², parter, oferta nr , 122511/78/OMS, Poznań, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Starołęka, Żorska
122511/78/OMS - zdjęcie nr 0
122511/78/OMS - zdjęcie nr 1
122511/78/OMS - zdjęcie nr 2
122511/78/OMS - zdjęcie nr 3
122511/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58.28 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,28 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,73 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę