Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,00 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 43903

730 000 zł

13 036 zł /m²

Rata 3 415 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Zielińskiego

3 pokoje, mieszkanie 56,00 m², piętro 6, oferta nr , 43903, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Zielińskiego
43903 - zdjęcie nr 0
43903 - zdjęcie nr 1
43903 - zdjęcie nr 2
43903 - zdjęcie nr 3
43903 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,00 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1969

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę