Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,17 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr 44527

489 000 zł

9 556 zł /m²

Rata 2 288 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Bałuty, Zgierska

3 pokoje, mieszkanie 51,17 m², piętro 9, oferta nr , 44527, Łódź, Bałuty, Bałuty, Zgierska
44527 - zdjęcie nr 0
44527 - zdjęcie nr 1
44527 - zdjęcie nr 2
44527 - zdjęcie nr 3
44527 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.17 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,17 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1976

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę