Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 44271

589 000 zł

9 656 zł /m²

Rata 2 756 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Zegadłowicza Emila

3 pokoje, mieszkanie 61,00 m², piętro 2, oferta nr , 44271, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Zegadłowicza Emila
44271 - zdjęcie nr 0
44271 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 61 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1976

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę