Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 71,30 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 24734S

680 000 zł

9 537 zł /m²

Rata 3 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

Kołobrzeg, Zapleczna

3 pokoje, mieszkanie 71,30 m², piętro 4, oferta nr , 24734S, Kołobrzeg, Zapleczna
24734S - zdjęcie nr 0
24734S - zdjęcie nr 1
24734S - zdjęcie nr 2
24734S - zdjęcie nr 3
24734S - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 71.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,30 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę