Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,20 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85727/6624/OMS

900 000 zł

14 469 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ursus, Zagłoby

3 pokoje, mieszkanie 62,20 m², piętro 2, oferta nr , 85727/6624/OMS, Warszawa, Ursus, Ursus, Zagłoby
85727/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85727/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85727/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85727/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85727/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 62.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,20 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1977

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Warszawa, Ursus, Zagłoby, 85727/6624/OMS | Tabelaofert.pl