Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,40 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr 3186/2145/OMS

855 000 zł

12 877 zł /m²

Rata 4 000 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lider Haus

Warszawa, Targówek, Wyszogrodzka

3 pokoje, mieszkanie 66,40 m², piętro 7, oferta nr , 3186/2145/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Wyszogrodzka
3186/2145/OMS - zdjęcie nr 0
3186/2145/OMS - zdjęcie nr 1
3186/2145/OMS - zdjęcie nr 2
3186/2145/OMS - zdjęcie nr 3
3186/2145/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,40 m²

Piętro:

7 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę