Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMNAFO289

499 000 zł

7 797 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Wyszków

3 pokoje, mieszkanie 64,00 m², piętro 3, oferta nr , SMNAFO289, Wyszków
SMNAFO289 - zdjęcie nr 0
SMNAFO289 - zdjęcie nr 1
SMNAFO289 - zdjęcie nr 2
SMNAFO289 - zdjęcie nr 3
SMNAFO289 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1992

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę