Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,45 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 20268/4112/OMS

799 360 zł

12 800 zł /m²

Rata 3 740 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki-Partynice, Partynice

3 pokoje, mieszkanie 62,45 m², piętro 2, oferta nr , 20268/4112/OMS, Wrocław, Krzyki-Partynice, Partynice
20268/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20268/4112/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 62.45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,45 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę