Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,02 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 20400/4112/OMS

668 836 zł

11 144 zł /m²

Rata 3 129 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna

3 pokoje, mieszkanie 60,02 m², piętro 1, oferta nr , 20400/4112/OMS, Wrocław, Fabryczna
20400/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20400/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20400/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20400/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20400/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.02 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,02 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Wrocław, Fabryczna, 20400/4112/OMS | Tabelaofert.pl