Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,29 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr BESW-MS-14600

687 473 zł

12 000 zł /m²

Rata 3 217 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty BESTATE Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna

3 pokoje, mieszkanie 57,29 m², piętro 1, oferta nr , BESW-MS-14600, Wrocław, Fabryczna
BESW-MS-14600 - zdjęcie nr 0
BESW-MS-14600 - zdjęcie nr 1
BESW-MS-14600 - zdjęcie nr 2
BESW-MS-14600 - zdjęcie nr 3
BESW-MS-14600 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.29 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,29 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę