Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,11 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMFOVU675

349 000 zł

5 200 zł /m²

Rata 1 633 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Mirosławiec, Wolności

3 pokoje, mieszkanie 67,11 m², piętro 2, oferta nr , SMFOVU675, Mirosławiec, Wolności
SMFOVU675 - zdjęcie nr 0
SMFOVU675 - zdjęcie nr 1
SMFOVU675 - zdjęcie nr 2
SMFOVU675 - zdjęcie nr 3
SMFOVU675 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67.11 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,11 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1995

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę