Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 76,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr LER-MS-3452

599 000 zł

7 882 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wólka

3 pokoje, mieszkanie 76,00 m², piętro 1, oferta nr , LER-MS-3452, Wólka
LER-MS-3452 - zdjęcie nr 0
LER-MS-3452 - zdjęcie nr 1
LER-MS-3452 - zdjęcie nr 2
LER-MS-3452 - zdjęcie nr 3
LER-MS-3452 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

76,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę