Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr SMGUDE655

535 000 zł

11 383 zł /m²

Rata 2 503 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Ursus, Wojciechowskiego

3 pokoje, mieszkanie 47,00 m², piętro 4, oferta nr , SMGUDE655, Warszawa, Ursus, Ursus, Wojciechowskiego
SMGUDE655 - zdjęcie nr 0
SMGUDE655 - zdjęcie nr 1
SMGUDE655 - zdjęcie nr 2
SMGUDE655 - zdjęcie nr 3
SMGUDE655 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1974

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę