+2
Nowe mieszkanie, 63,88 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr F1B_3
702 680 zł
11 000 zł /m²
Rata 3 288 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Kazimierz
Gdańsk, Maćkowy, ul. Władysława Jagiełły

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
63,88 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (6,69 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę