Logo

Nowe mieszkanie, 63,84 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr C1B_3

702 240 zł

11 000 zł /m²

Rata 3 286 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Kazimierz

Gdańsk, Maćkowy, ul. Władysława Jagiełły

3 pokoje, mieszkanie 63,84 m², piętro 1, oferta nr C1B_3, Osiedle Kazimierz, Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Maćkowy, ul. Władysława Jagiełły
Osiedle Kazimierz - zdjęcie nr 0
Osiedle Kazimierz - zdjęcie nr 1
Osiedle Kazimierz - zdjęcie nr 2
Osiedle Kazimierz - zdjęcie nr 3
Osiedle Kazimierz - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.84 m², C1B_3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,84 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,62 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę