Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,21 m², 3 pokoje, parter, oferta nr SMFOJA363

569 000 zł

9 002 zł /m²

Rata 2 662 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Radzymin, Witosa

3 pokoje, mieszkanie 63,21 m², parter, oferta nr , SMFOJA363, Radzymin, Witosa
SMFOJA363 - zdjęcie nr 0
SMFOJA363 - zdjęcie nr 1
SMFOJA363 - zdjęcie nr 2
SMFOJA363 - zdjęcie nr 3
SMFOJA363 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,21 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę