Logo

Nowe mieszkanie, 58,69 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr H.4.07

515 000 zł

8 775 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 410 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wzgórze Hugona

Świętochłowice, ul. Wiśniowa

3 pokoje, mieszkanie 58,69 m², piętro 4, oferta nr H.4.07, Wzgórze Hugona, Świętochłowice, ul. Wiśniowa
Wzgórze Hugona - zdjęcie nr 0
Wzgórze Hugona - zdjęcie nr 1
Wzgórze Hugona - zdjęcie nr 2
Wzgórze Hugona - zdjęcie nr 3
Wzgórze Hugona - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 58.69 m², H.4.07
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,69 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

wrzesień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę