Logo

Nowe mieszkanie, 39,31 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr H.4.05

368 000 zł

9 361 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 722 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wzgórze Hugona

Świętochłowice, ul. Wiśniowa

2 pokoje, mieszkanie 39,31 m², piętro 4, oferta nr H.4.05, Wzgórze Hugona, Świętochłowice, ul. Wiśniowa
Wzgórze Hugona - zdjęcie nr 0
Wzgórze Hugona - zdjęcie nr 1
Wzgórze Hugona - zdjęcie nr 2
Wzgórze Hugona - zdjęcie nr 3
Wzgórze Hugona - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.31 m², H.4.05
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,31 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

wrzesień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę