Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,69 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 27/19434/OMS

469 600 zł

8 587 zł /m²

Rata 2 197 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Amorestate

Rokitki, Wiśniowa

3 pokoje, mieszkanie 54,69 m², piętro 1, oferta nr , 27/19434/OMS, Rokitki, Wiśniowa
27/19434/OMS - zdjęcie nr 0
27/19434/OMS - zdjęcie nr 1
27/19434/OMS - zdjęcie nr 2
27/19434/OMS - zdjęcie nr 3
27/19434/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,69 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę