Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,10 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 140-MS-FYsfc4UjoL

399 000 zł

7 808 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Płock, Wincentego Hipolita Gawareckiego

3 pokoje, mieszkanie 51,10 m², piętro 1, oferta nr , 140-MS-FYsfc4UjoL, Płock, Wincentego Hipolita Gawareckiego
140-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 0
140-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 1
140-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 2
140-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 3
140-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,10 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę