+2
Nowe mieszkanie, 66,06 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr K7/20
515 268 zł
7 800 zł /m²
Rata 2 411 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Kleszczewo Park
Kleszczewo, ul. Wiesławy Szymborskiej 1

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
66,06 m²
Piętro:
1 piętro
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (6,12 m²)
Termin oddania:
K7 - gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę