Logo

Nowe mieszkanie, 51,86 m², 2 pokoje, parter, oferta nr K7/10

404 508 zł

7 800 zł /m²

Rata 1 893 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kleszczewo Park

Kleszczewo, ul. Wiesławy Szymborskiej 1

2 pokoje, mieszkanie 51,86 m², parter, oferta nr K7/10, Kleszczewo Park, Kleszczewo, ul. Wiesławy Szymborskiej 1
Kleszczewo Park - zdjęcie nr 0
Kleszczewo Park - zdjęcie nr 1
Kleszczewo Park - zdjęcie nr 2
Kleszczewo Park - zdjęcie nr 3
Kleszczewo Park - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.86 m², K7/10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,86 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,12 m²)

Termin oddania:

K7 - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę