Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,21 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 117069/78/OMS

704 457 zł

11 700 zł /m²

Rata 3 296 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Reguły, Wiejska

3 pokoje, mieszkanie 60,21 m², parter, oferta nr , 117069/78/OMS, Reguły, Wiejska
117069/78/OMS - zdjęcie nr 0
117069/78/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 60.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,21 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę