Logo

Nowe mieszkanie, 57,76 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr M16

623 808 zł

10 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 919 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Sławin, ul. Wędrowna

4 pokoje, mieszkanie 57,76 m², piętro 1, oferta nr M16, Osiedle Wędrowna bud. B2, Lublin, Sławin, ul. Wędrowna
Osiedle Wędrowna bud. B2 - zdjęcie nr 0
Osiedle Wędrowna bud. B2 - zdjęcie nr 1
Osiedle Wędrowna bud. B2 - zdjęcie nr 2
Osiedle Wędrowna bud. B2 - zdjęcie nr 3
Osiedle Wędrowna bud. B2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 57.76 m², M16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

57,76 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (21,59 m²)

Termin oddania:

Budynek 2 - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę