Logo

Nowe mieszkanie, 52,03 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr M27

624 360 zł

12 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 921 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Sławin, ul. Wędrowna

3 pokoje, mieszkanie 52,03 m², piętro 3, oferta nr M27, Osiedle Wędrowna bud. B1, Lublin, Sławin, ul. Wędrowna
SALON Z ANEKSEM19,98 m²SYPIALNIA10,24 m²POKÓJ8,71 m²ŁAZIENKA4,17 m²KORYTARZ8,93 m²BALKON15,19 m²
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,03 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (15,19 m²)

Termin oddania:

Budynek 1 - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę