Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,26 m², 3 pokoje, parter, oferta nr SMMEJA266

320 000 zł

6 367 zł /m²

Rata 1 497 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Skierniewice, Waryńskiego

3 pokoje, mieszkanie 50,26 m², parter, oferta nr , SMMEJA266, Skierniewice, Waryńskiego
SMMEJA266 - zdjęcie nr 0
SMMEJA266 - zdjęcie nr 1
SMMEJA266 - zdjęcie nr 2
SMMEJA266 - zdjęcie nr 3
SMMEJA266 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,26 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,33 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1935

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę