Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMHUKA488

959 000 zł

14 754 zł /m²

Rata 4 487 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Targówek

3 pokoje, mieszkanie 65,00 m², piętro 1, oferta nr , SMHUKA488, Warszawa, Targówek, Targówek
SMHUKA488 - zdjęcie nr 0
SMHUKA488 - zdjęcie nr 1
SMHUKA488 - zdjęcie nr 2
SMHUKA488 - zdjęcie nr 3
SMHUKA488 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,75 m

Rok Budowy:

2007

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę