Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,30 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 57084/4508/OMS

630 000 zł

12 779 zł /m²

Rata 2 948 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Praga Południe

3 pokoje, mieszkanie 49,30 m², piętro 1, oferta nr , 57084/4508/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe
57084/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57084/4508/OMS - zdjęcie nr 1
57084/4508/OMS - zdjęcie nr 2
57084/4508/OMS - zdjęcie nr 3
57084/4508/OMS - zdjęcie nr 4
57084/4508/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,30 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1976

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę