Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 73,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMSICU364

855 000 zł

11 712 zł /m²

Rata 4 000 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Mokotów

3 pokoje, mieszkanie 73,00 m², piętro 2, oferta nr , SMSICU364, Warszawa, Mokotów, Mokotów
SMSICU364 - zdjęcie nr 0
SMSICU364 - zdjęcie nr 1
SMSICU364 - zdjęcie nr 2
SMSICU364 - zdjęcie nr 3
SMSICU364 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,30 m

Rok Budowy:

1991

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę