Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 77,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 57146/4508/OMS

1 125 000 zł

14 610 zł /m²

Rata 5 264 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Białołęka

3 pokoje, mieszkanie 77,00 m², piętro 3, oferta nr , 57146/4508/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka
57146/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57146/4508/OMS - zdjęcie nr 1
57146/4508/OMS - zdjęcie nr 2
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

77,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2004

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę