Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,40 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN263676

725 000 zł

11 619 zł /m²

Rata 3 392 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, Warneńska

3 pokoje, mieszkanie 62,40 m², piętro 1, oferta nr , PAN263676, Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, Warneńska
PAN263676 - zdjęcie nr 0
PAN263676 - zdjęcie nr 1
PAN263676 - zdjęcie nr 2
PAN263676 - zdjęcie nr 3
PAN263676 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 62.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,40 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę