Nowe mieszkanie, 62,81 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr WA1/M/12
635 000 zł
10 110 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 971 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Waniliowa
Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Waniliowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
62,81 m²
Piętro:
1 piętro
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,30 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę