Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,20 m², 3 pokoje, 12 piętro, oferta nr 11749

480 000 zł

7 595 zł /m²

Rata 2 246 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Katowice, Zawodzie, Walentego Roździeńskiego

3 pokoje, mieszkanie 63,20 m², piętro 12, oferta nr , 11749, Katowice, Zawodzie, Zawodzie, Walentego Roździeńskiego
11749 - zdjęcie nr 0
11749 - zdjęcie nr 1
11749 - zdjęcie nr 2
11749 - zdjęcie nr 3
11749 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,20 m²

Piętro:

12 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę