Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,00 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr 86315/6624/OMS

670 000 zł

12 182 zł /m²

Rata 3 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Targówek, Wacława Tokarza

3 pokoje, mieszkanie 55,00 m², piętro 10, oferta nr , 86315/6624/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Wacława Tokarza
86315/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86315/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86315/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86315/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86315/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,00 m²

Piętro:

10 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę