Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 89,91 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 56792/4508/OMS

1 326 000 zł

14 748 zł /m²

Rata 6 204 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Targówek, Uroczysko

3 pokoje, mieszkanie 89,91 m², parter, oferta nr , 56792/4508/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Uroczysko
56792/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56792/4508/OMS - zdjęcie nr 1
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

89,91 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1995

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę