Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,40 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 341/9046/OMS

799 500 zł

13 460 zł /m²

Rata 3 741 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Strzelczyk Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Urle

3 pokoje, mieszkanie 59,40 m², piętro 4, oferta nr , 341/9046/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Urle
341/9046/OMS - zdjęcie nr 0
341/9046/OMS - zdjęcie nr 1
341/9046/OMS - zdjęcie nr 2
341/9046/OMS - zdjęcie nr 3
341/9046/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,40 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1974

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę