Logo

Nowe mieszkanie, 57,40 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 135

516 600 zł

9 000 zł /m²

Rata 2 417 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Garby, ul. Tulecka

3 pokoje, mieszkanie 57,40 m², piętro 2, oferta nr 135, Nove Garby - Etap 2, Garby, ul. Tulecka
Nove Garby - Etap 2 - zdjęcie nr 0
Nove Garby - Etap 2 - zdjęcie nr 1
Nove Garby - Etap 2 - zdjęcie nr 2
Nove Garby - Etap 2 - zdjęcie nr 3
Nove Garby - Etap 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 57.4 m², 135
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,40 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,90 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę