Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,75 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr FCZ-MS-198052-3

399 000 zł

7 564 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Trzcianka

3 pokoje, mieszkanie 52,75 m², piętro 3, oferta nr , FCZ-MS-198052-3, Trzcianka
FCZ-MS-198052-3 - zdjęcie nr 0
FCZ-MS-198052-3 - zdjęcie nr 1
FCZ-MS-198052-3 - zdjęcie nr 2
FCZ-MS-198052-3 - zdjęcie nr 3
FCZ-MS-198052-3 - zdjęcie nr 4
FCZ-MS-198052-3 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,75 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę