Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,18 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr FCZ-MS-198037-1

399 000 zł

7 503 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Trzcianka

3 pokoje, mieszkanie 53,18 m², piętro 1, oferta nr , FCZ-MS-198037-1, Trzcianka
FCZ-MS-198037-1 - zdjęcie nr 0
FCZ-MS-198037-1 - zdjęcie nr 1
FCZ-MS-198037-1 - zdjęcie nr 2
FCZ-MS-198037-1 - zdjęcie nr 3
FCZ-MS-198037-1 - zdjęcie nr 4
FCZ-MS-198037-1 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,18 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę