Nowe mieszkanie, 71,08 m², 3 pokoje, parter, oferta nr TRF/E/1F
596 361 zł
8 390 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 790 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowe Złotno
Łódź, Polesie, Złotno, ul. Traktorowa 24

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
71,08 m²
Piętro:
parter
Garaż:
parking podziemny (płatny dodatkowo 26000 - 36000 zł)
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska (płatna dodatkowo)
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (34,66 m²)
Termin oddania:
etap 6 - gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę