+2
Nowe mieszkanie, 92,34 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 8711
3 136 564 zł
33 968 zł/m²
okazyjna cena
Monitoring cen
Inwestycja HEIGHTS by Luštica Bay
Czarnogóra, Tivat

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
92,34 m²
Piętro:
1 piętro
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (8,01 m²)
Termin oddania:
grudzień 2027
Zapytaj o ofertę