Logo

Nowe mieszkanie, 49,08 m², 3 pokoje, parter, oferta nr E1.02

499 000 zł

10 167 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rokitki, ul. Tczewska

3 pokoje, mieszkanie 49,08 m², parter, oferta nr E1.02, Osiedle Kociewskie III, Rokitki, ul. Tczewska
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 0
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 1
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 2
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 3
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 49.08 m², E1.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,08 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,65 m²), ogródek (174,67 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę