Logo

Nowe mieszkanie, 64,90 m², 4 pokoje, parter, oferta nr E1.03

619 900 zł

9 552 zł /m²

Rata 2 900 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rokitki, ul. Tczewska

4 pokoje, mieszkanie 64,90 m², parter, oferta nr E1.03, Osiedle Kociewskie III, Rokitki, ul. Tczewska
SALON Z ANEKSEM19,24 m²SYPIALNIA10,34 m²SYPIALNIA10,08 m²SYPIALNIA8,93 m²ŁAZIENKA4,88 m²ŁAZIENKA3,01 m²KORYTARZ8,42 m²TARAS3,65 m²OGRÓDEK233,88 m²
Wymiary mieszkania 64.9 m², E1.03
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 0
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 1
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 2
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.9 m², E1.03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

64,90 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,65 m²), ogródek (233,88 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę