Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,95 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr BEST-MS-15034

469 920 zł

9 600 zł /m²

Rata 2 199 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty BESTATE Nieruchomości

Tarnów

3 pokoje, mieszkanie 48,95 m², piętro 2, oferta nr , BEST-MS-15034, Tarnów
BEST-MS-15034 - zdjęcie nr 0
BEST-MS-15034 - zdjęcie nr 1
BEST-MS-15034 - zdjęcie nr 2
BEST-MS-15034 - zdjęcie nr 3
BEST-MS-15034 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.95 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,95 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę