Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 76,89 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 9/19434/OMS

709 000 zł

9 221 zł /m²

Rata 3 317 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Amorestate

Pogórze, Tadeusza Różewicza

3 pokoje, mieszkanie 76,89 m², piętro 1, oferta nr , 9/19434/OMS, Pogórze, Tadeusza Różewicza
9/19434/OMS - zdjęcie nr 0
9/19434/OMS - zdjęcie nr 1
9/19434/OMS - zdjęcie nr 2
9/19434/OMS - zdjęcie nr 3
9/19434/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 76.89 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

76,89 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę