Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,08 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr TC235291

499 900 zł

8 184 zł /m²

Rata 2 339 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Toruń, Tadeusza Kościuszki

3 pokoje, mieszkanie 61,08 m², piętro 2, oferta nr , TC235291, Toruń, Tadeusza Kościuszki
TC235291 - zdjęcie nr 0
TC235291 - zdjęcie nr 1
TC235291 - zdjęcie nr 2
TC235291 - zdjęcie nr 3
TC235291 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61.08 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,08 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę