Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr GH960994

328 000 zł

5 910 zł /m²

Rata 1 535 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Połaniec, Tadeusza Kościuszki

3 pokoje, mieszkanie 55,50 m², parter, oferta nr , GH960994, Połaniec, Tadeusza Kościuszki
GH960994 - zdjęcie nr 0
GH960994 - zdjęcie nr 1
GH960994 - zdjęcie nr 2
GH960994 - zdjęcie nr 3
GH960994 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,50 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę