Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 85,00 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 66589/3098/OMS

795 000 zł

9 353 zł /m²

Rata 3 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Szeligowska

3 pokoje, mieszkanie 85,00 m², piętro 5, oferta nr , 66589/3098/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Szeligowska
66589/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66589/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66589/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66589/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66589/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66589/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

85,00 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1993

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę