Mieszkanie na sprzedaż, 60,32 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1488/14328/OMS
299 000 zł
4 957 zł /m²
Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Mieszkanie z oferty Nieruchomości Sowa
Szczawno-Zdrój

7
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
60,32 m²
Piętro:
2 piętro
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę